fbpx
Darbo skelbimo baneris Club Canary

Jei norite gauti daugiau informacijos, spauskite ant rodyklių!

Pasirinkite specialybę

Nors kiekvienas "Club Canary" komandos narys turėtų gebėti daryti po truputį viską, iš pradžių pasirinkite specialybę. Tai yra tai, į ką norite pasinerti, pavyzdžiui, youtube / el. pašto rinkodara, ir jau turite gerą žinių pagrindą. Kai įmonėje gerai jausitės, gausite naujų užduočių ir pareigų. Club Canary turi didelį sąrašą su šimtais naujų idėjų, laukiančių, kol kas nors pradės prie jų dirbti.

LiveChat

Didelę dalį, ypač pradžioje, sudaro darbas su mūsų LiveChat. Turėsite savo avatarą ir padėsite klientams mūsų svetainėje. Tai puikus būdas iš karto susipažinti ir su mūsų klientais, ir su mūsų internetinėmis paslaugomis.

Susitikimai

Club Canary biuras yra ne tik darbo vieta, bet ir vieta, kurioje mus gali aplankyti klientai ir partneriai. Tikimasi, kad gebėsite gerai bendrauti su žmonėmis, galbūt jų gimtąja kalba, o kitais atvejais - standartine anglų kalba (kurią kiekvienas darbuotojas turi mokėti labai gerai). Kadangi nuolat turime klientų, kurie moka daugiau nei tūkstančius eurų už tai, kad tam tikri dalykai būtų organizuojami per mus, tikimasi, kad biuro darbuotojai visada bus gerai apsirengę ir tvarkingi.

Organizuoti renginius

Į "Club Canary" komandą nuolat kreipiasi įmonės, kino studijos, prabangūs durininkai ir net įžymybės. Dažniausiai tai būna dėl specialių pageidavimų arba išskirtinės veiklos, kurią jie patiki mums suorganizuoti. Tikimasi labai sutelkto darbo, kūrybiškumo ir atidumo detalėms.

Lankstumas

Darbas "Club Canary" gali būti labai įtemptas, kartais tenka susidurti su netikėtais atšaukimais arba tam tikrais nuo mūsų nepriklausančiais dalykais. Iš jūsų tikimasi, kad būsite problemų sprendėjas. Kai kas nors nepavyksta, išliekate ramūs ir randate sprendimą. Club Canary komanda yra labai glaudi ir visi turi pasikliauti vieni kitais, gali pasitaikyti atvejų, kai jums reikės padėti kitam arba laisvu nuo darbo metu jums gali paskambinti konkretus klientas dėl užsakymo. Kartais gali pasitaikyti susirgti, vėluoti ar suklysti. Bet kadangi visi dalyvauja įmonės pristatyme, tai visada turės neigiamos įtakos visai komandai ir galbūt to asmens darbo premijoms. Todėl, siekdama, kad kiekvienas žmogus būtų geriausia savo versija, Club Canary remia sveiką gyvenimo būdą ir apmoka visų visą darbo dieną dirbančių darbuotojų sporto klubų abonementus.

Pozityviai nusiteikusi komanda

"Club Canary" turi talentingą jauną komandą iš įvairių šalių, kurioje yra daug puikios energijos. Komandą vienija aistra kelionėms, naujoms patirtims ir bendra mintis gyventi visavertį gyvenimą.

Club Canary Komanda 2022 m.

Komandos susitikimai

Kartą per savaitę Club Canary rengia komandos susirinkimus biure. Šių susitikimų metu aptariama savaitė, galbūt rengiami tam tikri mokymai arba interneto svetainėje skelbiama apie naujas paslaugas. Šie komandos susirinkimai nėra nuobodūs, nes darbuotojams surengiami gausūs pietūs, tarp kurių mėgstamiausi yra suši ir pica. Be to, dažnai skelbiami pardavimų tikslai, kurie suteikia galimybę užsidirbti dideles premijas. Susitikimų ir mokymų metu kalbama anglų kalba.

Pasirengę sužinoti daugiau

"Club Canary" tikime, kad kiekvienas galėtų tam tikru mastu atlikti vienas kito darbą. Tik tokiu būdu Club Canary gali toliau sparčiai tobulėti ir skatinti kūrybiškumą komandoje. Tikimasi, kad kiekvienas komandos narys turi pagrindinių socialinės žiniasklaidos, pardavimų, klientų aptarnavimo, rinkodaros, seo ir net žiniatinklio dizaino žinių. Club Canary skatina mokytis ir nuolat sekti naujausias tendencijas. Todėl biure galima rasti naujausių mokymosi knygų, o biure reguliariai stebimi tiesioginiai internetiniai seminarai.

Club Canary agentas Cristina

Patirkite veiklą patys

Club Canary kasdien parduoda didelius kiekius patirties, pavyzdžiui, keliones laivu, vandens sporto užsiėmimus, vakarinius pasirodymus ir įvairias ekskursijas. Santykiai su mūsų partneriais yra labai geri, ir jei dirbate Club Canary, galite tikėtis nuolatinių kvietimų iš vieno iš mūsų partnerių.

Schijvensas važinėja oranžiniu vandens motociklu

Švęskite pasiekimus

"Club Canary" darbuotojai labai prisideda prie įmonės klestėjimo, daugelis darbuotojų netgi gauna premijas, kai tam tikri dalykai labai pagerėja. Todėl kai pasiekiami tam tikri tikslai arba tiesiog dėl to, kad metai buvo geri, galite tikėtis nuostabaus įmonės vakarėlio, vakarienės ar renginio.

Club Canary Tenerifėje darbo vietos 2022 m.

Universalus biuro darbuotojas

Ieškome žmogaus, kuris moka bent vieną iš šių kalbų: prancūzų, olandų, vokiečių arba suomių kalba.

1350 € - 1550 € grynasis atlyginimas per mėnesį

Aukščiausia Tenerifės biuro darbo vieta

  • Priklausomai nuo išsilavinimo, kalbų ir darbo patirties, siūlomas 1350-1550 eurų pradinis atlyginimas.
  • 40 valandų darbo sutartis.
  • kompensacija už sporto klubo narystę iki 60 € per mėnesį (kai dirbate ilgiau nei 3 mėnesius).
  • Mėnesiniai internetiniai klientų patarimai ir papildomos premijos, priklausančios nuo jūsų ir komandos veiklos rezultatų.

Darbo valandos

  • 5 dienas per savaitę Club Canary biure, esančiame Plaza del Duque.
  • 7 valandų standartinės darbo dienos.
  • Pamainos nuo 08:00 iki 15:00 arba nuo 15:00 iki 22:00.
  • Kas savaitę papildomai dirbsite 1-2 valandas, kad galėtumėte dalyvauti tam tikruose komandos susirinkimuose.

Darbo aprašymas

Kasdien užduotys

Atkreipkite dėmesį, kad ilgą laiką tai gali būti ne jūsų darbo užduotys. Tačiau svarbu, kad kiekvienas darbuotojas žinotų, kaip įmonėje vykdomi užsakymai ir veikia klientų aptarnavimas.

  • Atsiliepimas į telefono skambučius.
  • Atsakymai į el. laiškus.
  • klientų užsakymų peržiūra ir perdavimas.
  • Svetainės valdymas LiveChat.
  • Pardavimai biure (jei nėra mūsų pardavėjo).

Darbo specialybės - galimos pareigos

Club Canary vykdo daugybę projektų. Į kiekvieną jų stengiamės įtraukti visą komandą. Konsultuodamiesi darbuotojai gauna tam tikras pareigas:

  • Valdyti socialinės žiniasklaidos specifikaciją, pavyzdžiui, būti atsakingam už vaizdo įrašų turinį, el. pašto rinkodarą, skelbimus ar kasdienį turinį.
  • Tam tikrų LiveChat funkcijų automatizavimas ir klientų užsakymų eiga.
  • Seo užduotys.
  • Svetainės turinio rašymas.
  • Svetainių kūrimas.
  • Organizuokite renginius.
  • Kurkite klientams aukštos klasės prabangių atostogų programas.
  • Svetainės vertimai.

Darbo reikalavimai

  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis elektroninės prekybos arba turizmo sektoriaus įmonėje ir darbo portfelis. Išimtys taikomos asmenims, turintiems aukštąjį išsilavinimą skaitmeninės žiniasklaidos ir rinkodaros arba turizmo srityje.
  • Būtina laisvai kalbėti ir rašyti anglų kalba. Be to, vertinamos geros ispanų kalbos žinios, o papildomų kalbų mokėjimas yra privalumas.
  • Mąstymas platesniu mastu.
  • Geras bendravimas.
  • Kūrybiškumas.
  • Daugelio užduočių atlikimas.
  • Komandinis darbas.
  • Tinklaveikos gebėjimai.
  • Gerai moka naudotis socialine žiniasklaida.
  • Pozityvus mąstymas.
  • Atsakingas asmuo.
  • Gebėti valdyti stresą ir gerai spręsti problemas.
  • Žinios apie prabangius restoranus, viešbučius ir naktinį gyvenimą Tenerifėje.
  • "Club Canary" veikia prabangos pramonėje. Todėl tikimasi, kad į darbą ateisite gerai pasirūpinę ir apsirengę.

Paraiškų teikimo terminas: 30.06.2022

Siųskite mums el. paštu savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką ir galbūt būsite pakviesti į pokalbį: [email protected].

Papildomi taškai

Sukurkite vaizdo įrašą, kuriame papasakotumėte apie save ir paaiškintumėte, kodėl turėtume jus įdarbinti biure. Vaizdo įrašo trukmė gali būti nuo pusės minutės iki 5 minučių, jį galite siųsti per "WeTransfer" nuorodą kartu su paraiškos el. paštu.

Darbo vieta

Kreipkitės dėl geriausio darbo Tenerifės turizmo sektoriuje

Sukurkite vaizdo įrašą, kuriame papasakotumėte apie save ir paaiškintumėte, kodėl turėtume jus įdarbinti. Vaizdo įrašo trukmė gali būti nuo pusės minutės iki 5 minučių, jį galite siųsti per "WeTransfer" nuorodą kartu su paraiškos el. paštu.

Po darbo registracijos

Esame labai dėkingi, jei susidomėjote galimybe prisijungti prie Club Canary.

Įprastai gauname daugiau nei 90 paraiškų dėl vienos darbo vietos.

Kai atsilaisvina darbo vieta, dažnai organizuojame reklamą ir sulaukiame mažiausiai 90 paraiškų vienai darbo vietai. Kadangi turime peržiūrėti didžiulį kiekį gyvenimo aprašymų, deja, neturime laiko pateikti atsiliepimų kandidatams, kurie, deja, nebuvo pakviesti į pokalbį.

Per 7 dienas gausite el. laišką

Siekiame, kad visi paraiškas pateikę asmenys bent jau sužinotų, ar buvo pakviesti į pokalbį, ar ne. Priklausomai nuo mūsų užimtumo, tai gali įvykti po 1-7 dienų nuo el. laiško išsiuntimo.

Kvietimas į pokalbį

Tenerifėje gyvenantiems asmenims pokalbis vyksta Club Canary biure. Žmonėms, kurie negyvena Tenerifėje, bet yra pasirengę persikelti į Tenerifę specialiai dėl šio darbo, pokalbis vyksta per "Zoom" vaizdo skambutį. Per pokalbį bus tikrinami jūsų kalbos įgūdžiai, klausiama, ką jau žinote apie Club Canary, o toliau bus pildomi pagrindiniai pokalbio klausimai.

Ką sako mūsų klientai